Benefiční koncert k poctě sv. Anežky České v Chrobolech
V sobotu 13. listopadu 2021 se uskutečnil vůbec první BENEFIČNÍ KONCERT v chrobolském kostele Narození Panny Marie.
I přes poměrně špatné počasí a potřeby dodržování různých bezpečnostních opatření ohledně coronaviru přišlo na tento koncert hodně lidí.
Celé dobrovolné vstupné bylo věnováno na potřeby Hospice svatého Jana N. Neumanna a Domova Matky Vojtěchy.
KLARINETOVÝ SOUBOR Z PRACHATIC i tentokrát připravil překrásné skladby duchovní a klasické hudby.
Překrásný zpěv sólistky Petry Sovové ozdobil celý koncert.
I tentokrát byl kostel krásně vyzdoben k větší slávě Boží i povznesení duše všech přítomných.
Na basklarinet jak o život hrál pan Vít Neužil.
Celým svým srdcem na své klarinety hráli i Tomáš Janoušek, Petr Chaloupský a především Jan Hovorka, který je již více než 15 let uměleckým vedoucím souboru.
Na závěr zazněla i překrásná skladba Ave Maria a Panis Angelikus, za které účinkující sklidili velký potlesk.
Po závěrečné děkovačce byl předán finanční dar z dobrovolného vstupného na tento koncert ve prospěch prachatického Hospice a Domova Matky Vojtěchy.
Zároveň jsme poděkovali řediteli Hospice panu Dr. Hunešovi a všem zaměstnancům tohoto zařízení a Domova Matky Vojtěchy za jejich obětavou práci a popřáli vše dobré k narozeninám pana ředitele.
Celkový výtěžek z koncertu byl 31300,- Kč
Celý koncert se nesl v duchu laskavosti a něhy, jak ve svém poděkování zhodnotil pan ředitel Huneš.
Obsah pokračuje za reklamou
Pokračujte dolů pro další obsah
- zrušit filtraci.

Odstranění fotek a videí z alba

Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte akci.

Název

13. listopadu 2021, Chroboly - kostel Narození Panny Marie
foto Lukáš Karbulka

Období

• 26 fotek
  • 0 se líbí

Kategorie a štítky

Nastavení

Veřejné album

Vidí všichni lidé.

Přístupné pouze pro 18+

Vidí pouze lidé, kteří potvrdí svou plnoletost pro zobrazení obsahu 18+.

Skryté album

Vidí pouze lidé, kteří znají přesnou adresu alba.

Uzamčené album

Vidí pouze lidé, kteří zadají kód, který nastavíte.

Nahlásit album
Sleva 25 % na všechny fotodárky. Neváhejte a využijte ji do neděle!
S kódem: OnaDnesJaro2022 Akce platí do 22. 5. 2022
Chci získat slevu

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu

Také album můžete sdílet

Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat